O firmie: Fotografia ślubna Nowy Sącz.
Fotograf na wesele.

Fotografia ślubna i film ślubny to nasza domena. Naszym celem jest rejestrowanie wyjątkowych chwil z Waszego życia w równie wyjątkowy sposób. Pragniemy, aby wydarzenia takie jak założenie rodziny, przyjście na świat potomstwa czy choćby ważna rocznica zostały uwiecznione na zdjęciach czy filmie w sposób ciekawy i oryginalny. Dążymy do tego aby kreatywne podejście do każdej sesji dało efekt w postaci wspaniałej pamiątki, która po latach przywoła najlepsze wspomnienia. Zawsze staramy się zarejestrować każdy szczegół, jednocześnie nie przeszkadzając w zabawie i pozostając w cieniu najważniejszych wydarzeń. Dbamy o to aby jakość materiałów była na jak najwyższym poziomie – dlatego korzystamy ze sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości. Dokonujemy wszelkich starań aby ceny naszych usług były jak najbardziej konkurencyjne.

Fotografia ślubna Nowy Sącz

Fotograf ślubny w swoje pracy powinien wykazywać się doświadczeniem ale też i nieustanną gotowością do działania. Zdjęcia ślubne są najlepsze wtedy kiedy pokazują autentyczne emocje i naturalność. Mając bogate doświadczenie w pracy z wieloma parami młodymi oraz w różnorodnych sytuacjach, dajemy Wam gwarancję że w trakcie nawet najbardziej nietypowego ślubu i najbardziej odjechanego wesela, nic nie będzie w stanie nas zaskoczyć. Film ślubny i fotografie ślubne jakie od nas otrzymacie będą cenną pamiątką, która odświeży Wam najlepsze wspomnienia. Pracujemy głównie w Nowym Sączu i okolicach, czyli: Limanowa, Tarnów, Gorlice, Krynica-Zdrój. Wyjazd w dowolne miejsce w kraju także jest możliwy. Uwielbiamy poznawać nowych ludzi a wraz z nimi nowe, inspirujące miejsca.

Oprócz filmowania wesel, fotografii ślubnej w Nowym Sączu i okolicach oraz ślubnych sesji plenerowych oferujemy fotografię i filmowanie dowolnych imprez okolicznościowych, takich jak: chrzciny, rocznice, komunie, 18-tki albo studniówki. Dla zakochanych proponujemy wyjątkowe sesje narzeczeńskie, zarówno fotograficzne jak i filmowe. Jeżeli chcielibyście uwiecznić wyjątkowy moment przyjścia na świat potomka – oferujemy Wam specjalną sesję niemowlęcą/noworodkową. W naszej bogatej ofercie znajdziecie także sesje indywidualne oraz fotografię produktową, reklamową. Zdjęcia marketingowe i spoty filmowe wykonujemy także w 3D. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami oraz odwiedzenia zakładki oferta, gdzie znajdą Państwo bardziej szczegółowe informacje. Fotograf ślubny Gorlice. Fotografia ślubna Limanowa, Nowy Sącz.

Wieliczka: Od 1 stycznia 2018 roku FOTOHTML jest marką firmy Aktru Sp. z o.o.. Zajmujemy się także tworzeniem stron internetowych: od prostych wizytówek firm po sklepy internetowe. Nasze strony budujemy w oparciu o najnowsze technologie HTML5, CSS3, JS, PHP. Budując nowe strony zwracamy uwagę przede wszystkim na prostotę i czytelność informacji. Nie zapominamy przy tym aby strony były atrakcyjne wizualnie i przyciągały wzrok. Oprócz wartości merytorycznej i szafy graficznej, kładziemy nacisk na techniczną poprawność wykonania naszych prac. Zgodność ze standardami W3C to dla nas kluczowe zagadnienie przy budowaniu stron www. Pełna walidacja naszych prac to podstawa skutecznego pozycjonowania w Internecie. Strony wykonywane przez nas są optymalizowane pod kątem SEO oraz szybkości wczytywania na konkretne urządzenia. Budujemy także strony oparte o systemy zarządzania treścią (CMS) czy sklepy internetowe. Pomagamy w wyborze właściwej domeny (w razie potrzeby możemy ją dla Państwa założyć), która korzystnie wpłynie na wizerunek w sieci. Podpowiadamy jak skutecznie promować stronę w Internecie. Łączymy witryny z portalami społecznościowymi. Zakładamy dodatkowe tłumaczenia językowe. Wszystko to w przystępnych cenach i w krótkich terminach. Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki oferta.