Opinie o firmie

 • Polecam gorąco Fotohtml, pełen profesjonalizm, świetne ujęcia, Agroturystyka Paradiso jest bardzo zadowolona z efektów! 😉

  Magda Gendera Avatar Magda Gendera
  1 września 2015

  Pełen profesjonalizm, zdjęcia są wysokiej jakości, bardzo miła współpraca. Jak najbardziej polecam 🙂

  Monika Potaczek Avatar Monika Potaczek
  23 listopada 2014

  Serdecznie polecamy ekipę Fotohtml! Profesjonalne podejście, a jednocześnie miła współpraca. Również w opinii gości, ekipa Fotohtml nie dawała odczuć obecności kamer podczas zabawy, przez co wychodziły bardzo fajne ujęcia. Film w bardzo wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Ujęcia z kilku kamer w kościele i lokalu oraz z drona na zewnątrz pozwoliły stworzyć idealny film. Zdjęcia wysokiej rozdzielczości, uchwycone najważniejsze jak i najzabawniejsze momenty. Podczas sesji bardzo miła atmosfera. Ekipa Fotohtm była gotowa realizować nasze pomysły na sesję, mimo że wiązało się to z wyprawą do lasu o 5 rano. Wybór miejsca na sesję, jej motywu przewodniego, a także konkretnych ujęć nie był narzucony odgórnie, lecz wspólnie wcześniej uzgodniony. Na ostateczny materiał musieliśmy czekać około 3 miesięcy, ale było warto. Żadne ujęcia nie są przypadkowe, wszystko jest idealnie zmontowane i tworzy ciekawą całość, którą bardzo przyjemnie się później ogląda. Z pełną odpowiedzialnością polecamy!

  Damian Wiktorowski Avatar Damian Wiktorowski
  3 stycznia 2018
 • Dziękujemy bardzo za piękne zdjęcia, profesjonalną obsługę, oraz świetny film z naszego najpiękniejszego dnia ! Gorąco polecamy!!!

  Paulina Zięba Avatar Paulina Zięba
  14 listopada 2017

  positive review  Serdecznie Polecam tego Pana z firmy Fotohtml. Dobrze zainwestowane pieniazki, wsaniale I bardzo profesjonalna zdiecia I filmy z naszej imprezy. Dziekuje I zycze sukcesow w dalszej dzialalnosci. Naprawde warto sami spojrzcie na zdiecia.

  Paweł Ziernicki Avatar Paweł Ziernicki
  5 maja 2019

  Bardzo serdecznie dziękujemy ekipie Fotohtml� jesteśmy bardzo zadowoleni z pięknego filmu, wideoklipu oraz zdjęć� z całą pewnościa polecamy wszystkim, spełnią każde oczekiwania� jeszcze raz DZIĘKUJEMY!! �

  Agnieszka Święs Avatar Agnieszka Święs
  4 września 2017
 • Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i przepiękne zdjęcia <3 jesteśmy zachwyceni, gorąco polecamy! :)

  Ewelina Gajecka Avatar Ewelina Gajecka
  25 lipca 2016

  Świetne ujęcia! Zdjęcia robione są na 6! POLECAM WSZYSTKIM 🙂

  Justyna Kołodziej-Kwiczal Avatar Justyna Kołodziej-Kwiczal
  29 czerwca 2015

  Świetni ludzie, genialne podejście do klienta i oczywiście pełen profesjonalizm 🙂 POLECAM SERDECZNIE 😉 😀

  Marta Gucwa Avatar Marta Gucwa
  15 sierpnia 2016