Archiwalne promocje

PROMOCJA Z JAJEM (2017) 😉

Z okazji tegorocznych Świąt Wielkiej Nocy przygotowaliśmy nową promocję, w której Zajączek rozdaje dodatkowe prezenty. Do każdego zamówionego ślubnego pakietu foto lub foto-video dodajemy gratis fotoksiażkę z Waszymi zdjęciami. Dotyczy to również pakietów, w których taka książka jest już dostępna (wówczas dostaniecie 2 jednakowe, albo przygotujemy zupełnie inną drugą książkę, zgodnie z życzeniem). Szczegóły aktualnej oferty znajdziecie w zakładce OFERTA. Promocja ważna jest do końca kwietnia 2017 roku i łączy się z innymi promocjami.


30 PROCENT TANIEJ!

Dzięki naszej nowej promocji możecie zaoszczędzić prawie 1/3 ceny usług foto-video. Jak to zrobić? Zaproście swoich przyjaciół to polubienia naszego fanpage’a.
Zasada jest prosta: ilość osób która polubi nasz profil = procentowa wysokość rabatu – nawet do 30%.

Jeżeli chcecie skorzystać z promocji wystarczy że wyślecie nam wiadomość (e-mail, facebook, SMS) o treści START, IMIĘ I NAZWISKO. Po upływie 7 dni w ten sam sposób wyślijcie nam listę osób, które z waszego zaproszenia polubiły w ciągu tygodnia nasz profil na facebooku. Jeśli nie wiecie jak zaprosić znajomych a chcielibyście wziąć udział w zabawie – skontaktujcie się z nami, wszystko dokładnie wyjaśnimy. A jeżeli nie jesteście jeszcze zdecydowani na skorzystanie z naszych usług w tej chwili – nic nie szkodzi. Naliczony rabat będzie ważny 6 miesięcy – tyle macie czasu na podpisanie ewentualnej umowy.

Promocja ważna dla usług wykonanych w 2017 roku i nie łączy się z innymi rabatami. Oferta ważna do odwołania. Zapraszamy!


SZCZĘŚLIWY KUPON!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych Klientów – byłych i obecnych – oraz ich znajomych. U naszych wybranych Klientów pojawiają się od czasu do czasu specjalne kupony rabatowe, dzięki którym możecie zaoszczędzić do 40% ceny naszych usług. Na kuponach szukajcie jednorazowego kodu rabatowego i … pospieszcie się, bo oferty są ograniczone czasowo. Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Zapraszamy!


DLA ZAKOCHANYCH!

Z okazji zbliżających się Walentynek jesteśmy uniesieni tą jakże miłą atmosferą dlatego podnieśliśmy… NIE, OBNIŻYLIŚMY ceny naszych usług o 25%! Aby skorzystać z promocji wystarczy polubić nas na facebooku i wysłać zgłoszenie w wiadomości prywatnej lub e-mailem. Oferta specjalna trwa do niedzieli – 15 lutego 2015 i obowiązuje dla wszystkich usług foto-video. Przykładowo pakiet złoty, zakochani mogą zamówić w cenie pakietu czerwonego (za jedyne 1500zł). Zostało niewiele czasu, dlatego nie warto zwlekać. Skontaktuj się z nami już dziś! Zapraszamy. Promocja dotyczy także sesji narzeczeńskich, indywidualnych oraz dziecięcych i łączy się z 30% bonifikatą podaną w ofercie. Promocja nie łączy się z promocją urodzinową!


PROMOCJA URODZINOWA!

W dniu urodzin dla wszystkich jubilatów indywidualne sesje zdjęciowe 50% taniej. Jeżeli w dniu zdjęciowym pokażesz nam jakiś dokument potwierdzający że akurat masz urodziny – odśpiewamy Ci 100lat, a za wykonane zdjęcia zapłacisz tylko połowę regularnej ceny. Skontaktuj się już dziś, aby umówić się na urodzinową sesję (zwłaszcza jeśli miałaby się odbyć pn-pt). Promocja dotyczy wszystkich sesji indywidualnych i dziecięcych i jest ważna do odwołania.


W razie pytań dotyczących jakiejkolwiek promocji, zapraszamy do kontaktu z nami, drogą telefoniczną lub e-mailową.