FB Promocja

 

Nasza najlepsza promocja pozwala zaoszczędzić do 20% kosztów usług foto-video dla osób planujących ślub w dowolnym terminie 2019, 2020 lub 2021 roku. Rabat uzależniony jest od osób, które z Twojego zaproszenia polubią nasz fanpage na FB. Za każdą zaproszoną osobę, która polajkuje nasz profil otrzymasz 1 procent rabatu. Maksymalna wartość zniżki na usługi foto-video w tej promocji wynosi 20%. Tak więc wystarczy, że 20 osób z Twojej listy znajomych polubi nasz fanpage, a Ty zaoszczędzisz aż 20% przy podpisywaniu umowy.

Warunki promocji:

  1. wyślij do nas wiadomość e-mailem (info@fotohtml.pl), w wiadomości prywatnej na FB albo wpisz w komentarzu pod postem hasło „FB START”
  2. w ciągu 7 dni zaproś swoich znajomych i prześlij listę osób, które polubiły nasz fanpage z Twojego zaproszenia w formacie „Lp. Imię, pierwsza litera nazwiska” (np. 1.Jan K., 2.Anna N. itp.)

W przypadku pozyskania 20 lub więcej osób otrzymasz 20% zniżkę na wszystkie usługi foto-video z naszej oferty.

UWAGA! Promocja dotyczy tylko nowych umów, czyli tych podpisanych po spełnieniu warunków promocji.

Aby skorzystać z promocji spełnij warunki promocji opisane wyżej oraz wpisz odpowiedni kod (lista poniżej) korzystając z kalkulatora usług na: www.fotohtml.pl/oferta lub podaj nam kod w treści wiadomości do nas.

Lista kodów rabatowych:
FB20